Robot pracujący w budynku

Utrzymanie czystości

Dbamy o czystość i komfort

Wspieramy firmy w zakresie utrzymywania czystości w budynkach. Nasze usługi sprzątania nie tylko gwarantują doskonałą czystość. Troszczą się również o zadowolenie pracowników. Właśnie dlatego nasze portfolio obejmuje pełen zakres profesjonalnych usług porządkowych. Można wspólnie z nami określić cele, które następnie zostaną zrealizowane. Przykładowo, możemy opracować niestandardową koncepcję sprzątania dostosowaną specjalnie do potrzeb danej nieruchomości, uwzględniając indywidualne potrzeby i wymagania.

Wartość dodana wynikająca z naszych usług

  • Specjalistyczne usługi utrzymania czystości
  • Elastyczność i indywidualne dopasowanie do potrzeb
  • Zoptymalizowane procesy zapewniające wysoką efektywność kosztową

Oferowane przez nas usługi utrzymania czystości

Zapraszamy do kontaktu z najbliższym biurem

Zachęcamy do skorzystania z funkcji wyszukiwania lokalizacji, aby znaleźć najbliższy oddział i skontaktować się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub formularza kontaktowego.

Utrzymanie czystości i higieny – jeden usługodawca

Korzystając z usług firmy Dussmann otrzymują Państwo obie te korzyści: najwyższą możliwą jakość i maksymalną efektywność kosztową. Nasze produkty i urządzenia czyszczące są delikatne dla materiałów i przyjazne dla środowiska. Świadczone innowacyjne usługi sprzątania w znaczący sposób przyczyniają się do podniesienia wartości nieruchomości. Natomiast zintegrowane zarządzanie jakością zapewnia niezmienną wydajność: stałą jakość i niezawodność. Co więcej, regularnie otrzymujemy certyfikaty niezależnych instytutów badawczych.

Zrównoważone usługi utrzymania czystości

Koncentrując się na utrzymaniu czystości w budynkach, wykorzystujemy biodegradowalne i wysoce skoncentrowane produkty, pozostając w bezpośrednim kontakcie z partnerami hurtowymi. Środki czyszczące, artykuły papiernicze i tekstylia są opatrzone, co najmniej jednym oznakowaniem ekologicznym.

Cobotics by DussmannRoboty wspomagające sprzątanie budynków

Jako uzupełnienie wykwalifikowanego personelu sprzątającego, do czyszczenia dużych powierzchni wykorzystujemy różne modele nowoczesnych i autonomicznych robotów.

Bezpieczne miejsce pracy dzięki firmie Dussmann

Skutecznie wspieramy naszych klientów w walce z wirusami i bakteriami, oferując szereg uzupełniających procedur dezynfekcji stosowanych w biurach i innych rodzajach obiektów.

Pracownik w kombinezonie dezynfekcujący powierzchnie

Dussmann Facility Management

Zdecydowanie więcej niż tylko sprzątanie budynków

Firma Dussmann wyróżnia się szerokim zakresem usług porządkowych. Dodatkowo, oferujemy całą gamę usług związanych z Facility Management - od zapewnienia bezpieczeństwa po utrzymanie techniczne. Z przyjemnością współpracujemy z klientami przy opracowywaniu spersonalizowanych rozwiązań usługowych.