News

Konferencji magazynu Obiekty

Prelegenci Dussmanna

opublikowany 11/07/2023

Prelegenci Dussmanna

Już niebawem po raz kolejny będziemy mieli okazję opowiedzieć o zarządzaniu usługami i optymalizacji kosztów za pomocą IoT i narzędzi IT. Tym razem pojawimy się w dniach 16-17 listopada na konferencji magazynu Obiekty , gdzie Krzysztof Zieliński oraz Artur Kamiński na przykładzie jednego ze zrealizowanych projektów przedstawią cały proces wdrożenia systemu i korzyści, jakie w praktyce on ze sobą niesie.

Czym jest IoT? To dosłownie „internet rzeczy”, czyli wykorzystanie sieci internetowej do wymiany informacji między fizycznymi obiektami wyposażonymi w czujniki. W przypadku usług sprzątania IoT opiera się na systemie sensorów rozmieszczonych w całym budynku, które przekazują do centralnego komputera informacje o stanie czystości pomieszczeń. Dzięki temu nasz serwis pojawia się zawsze dokładnie tam, gdzie trzeba, i wtedy, kiedy jest to niezbędne. W ten sposób podnosimy skuteczność naszych usług, obniżając jednocześnie koszty utrzymania w pogotowiu personelu sprzątającego.

Cały system wsparty jest audytami przeprowadzanymi online oraz systemem kodów QR służących do zgłaszania potrzeby interwencji serwisu. Jest to naprawdę innowacyjne rozwiązanie, zmieniające sposób myślenia o utrzymaniu czystości w budynkach biurowych i przemysłowych.

Jeszcze raz zapraszamy serdecznie na konferencję, a wszystkich zainteresowanych rozwiązaniem, którzy nie mogą się tam pojawić, do kontaktu z naszymi konsultantami - Anna Sabala, Renata Skowrońska, Emilia Zajkowska oraz Sylwia Podszadel. Do zobaczenia!

Więcej informacji o tym obszarze usług