Kobieta rozmawiająca z zespołem

Dussmann – jesteśmy tutaj dla Ciebie

Kim jesteśmy - fakty i liczby

Kompleksowo zajmujemy się zarządzaniem wszystkimi aspektami związanymi z funkcjonowaniem nieruchomości. Oferujemy rozwiązania zrodzone z pasji do zintegrowanego zarządzania obiektami, usług gastronomicznych oraz inżynierii instalacji i systemów technicznych. Działając, jako część międzynarodowej Grupy Dussmann, rodzinnej firmy, łączymy przedsiębiorcze myślenie i niezawodne rozwiązania najwyższej jakości z innowacyjnością i odpowiedzialnością za klientów, pracowników, środowisko i społeczeństwo. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Oferujemy szeroki zakres usług:

Dział Facility Management firmy Dussmann oferuje kompleksowe i zintegrowane usługi zarządzania nieruchomościami.

Od baru kawowego po pełną obsługę gastronomiczną, od ośrodków opieki dziennej po placówki dla seniorów - to właśnie dział Food Services firmy Dussmann.

Specjalnością działu utrzymania technicznego firmy Dussmann jest inżynieria elektryczna,  utrzymanie budynków oraz technologia chłodnictwa i klimatyzacji.

Spektrum świadczonych usług jest naprawdę imponujące. To samo dotyczy faktów i liczb związanych z naszą spółką, która łączy w sobie wieloletnie tradycje i zaawansowaną technologię. Podsumowanie:

Peter Dussmann
Rok założenia 1963
pojedynczych usługach
Oferta w ponad 70
krajach na całym świecie
Obecność w 21

"Wspólnie dokładamy wszelkich starań, aby uczynić życie klientów na całym świecie nieco łatwiejszym poprzez dostarczanie usług przez ludzi i dla ludzi. Przyświecają nam cele związane z satysfakcją klienta, doskonałością, doświadczeniem i innowacyjnością."


Catherine von Fürstenberg-Dussmann, Przewodnicząca Rady Fundacji Grupy Dussmann

Prezentacja kadry zarządzającej

Dussmann Polska 

Zdjęcie Artura Sarneckiego, Regionalnego Dyrektora Generalnego firmy Dussmann
Artur Sarnecki

Regional CEO

Zdjęcie Wojciecha Pawłowskiego, Dyrektora Zarządzającego Dussmann Polska
Wojciech Pawłowski

Managing Director

Dussmann: w domu, w całej Polsce i na całym świecie

Obszary usług związanych z zarządzaniem obiektami i usługami gastronomicznymi są do Państwa dyspozycji wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. Regionalna struktura firmy Dussmann umożliwia współpracę ze specjalistami w zakresie ponad 70 segmentów usług, również w najbliższej okolicy. Koncentrując się na innowacyjności, cyfryzacji i technologii, opracowujemy niestandardowe koncepcje i rozwiązania - tuż obok Państwa i zgodnie ze specyficznymi wymaganiami branżowymi.

W ramach działalności związanej z rozwiązaniami technicznymi, obejmującej usługi z zakresu elektrotechniki, technologii wind oraz technologii chłodzenia i klimatyzacji, realizujemy również projekty międzynarodowe. We wszystkich tych obszarach ściśle współpracujemy z naszymi klientami z 11 krajów w Europie i na Bliskim Wschodzie.

Zapraszamy do kontaktu z najbliższym biurem

Zachęcamy do skorzystania z funkcji wyszukiwania lokalizacji, aby znaleźć najbliższy oddział i skontaktować się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub formularza kontaktowego.

Firma Dussmann jest największą jednostką usługową Grupy Dussmann

Grupa Dussmann, zatrudniająca prawie 66 tys. pracowników w 21 krajach, oferuje pełen zakres usług związanych z nieruchomościami i obsługą pracowników. Jest to nadrzędna organizacja dla poszczególnych działów: Dussmann, Care & Kids oraz Dussmann das KulturKaufhaus.