Kobieta rozmawiająca z zespołem

Dussmann – jesteśmy tutaj dla Ciebie

Kim jesteśmy - fakty i liczby

Kompleksowo zajmujemy się zarządzaniem wszystkimi aspektami związanymi z funkcjonowaniem nieruchomości. Oferujemy rozwiązania zrodzone z pasji do zintegrowanego zarządzania obiektami, usług gastronomicznych oraz inżynierii instalacji i systemów technicznych. Działając, jako część międzynarodowej Grupy Dussmann, rodzinnej firmy, łączymy przedsiębiorcze myślenie i niezawodne rozwiązania najwyższej jakości z innowacyjnością i odpowiedzialnością za klientów, pracowników, środowisko i społeczeństwo. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Oferujemy szeroki zakres usług:

Dział Facility Management firmy Dussmann oferuje kompleksowe i zintegrowane usługi zarządzania nieruchomościami.

Od baru kawowego po pełną obsługę gastronomiczną, od ośrodków opieki dziennej po placówki dla seniorów - to właśnie dział Food Services firmy Dussmann.

Specjalnością działu utrzymania technicznego firmy Dussmann jest inżynieria elektryczna,  utrzymanie budynków oraz technologia chłodnictwa i klimatyzacji.

Spektrum świadczonych usług jest naprawdę imponujące. To samo dotyczy faktów i liczb związanych z naszą spółką, która łączy w sobie wieloletnie tradycje i zaawansowaną technologię. Podsumowanie:

Peter Dussmann
Rok założenia 1963
pojedynczych usługach
Oferta w ponad 70
krajach na całym świecie
Obecność w 21

"Wspólnie dokładamy wszelkich starań, aby uczynić życie klientów na całym świecie nieco łatwiejszym poprzez dostarczanie usług przez ludzi i dla ludzi. Przyświecają nam cele związane z satysfakcją klienta, doskonałością, doświadczeniem i innowacyjnością."


Catherine von Fürstenberg-Dussmann, Przewodnicząca Rady Fundacji Grupy Dussmann

Prezentacja kadry zarządzającej

Dussmann Polska 

Zdjęcie Wojciecha Pawłowskiego, Dyrektora Zarządzającego Dussmann Polska
Wojciech Pawłowski

Managing Director

Dussmann: w domu, w całej Polsce i na całym świecie

Obszary usług związanych z zarządzaniem obiektami i usługami gastronomicznymi są do Państwa dyspozycji wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. Regionalna struktura firmy Dussmann umożliwia współpracę ze specjalistami w zakresie ponad 70 segmentów usług, również w najbliższej okolicy. Koncentrując się na innowacyjności, cyfryzacji i technologii, opracowujemy niestandardowe koncepcje i rozwiązania - tuż obok Państwa i zgodnie ze specyficznymi wymaganiami branżowymi.

W ramach działalności związanej z rozwiązaniami technicznymi, obejmującej usługi z zakresu elektrotechniki, technologii wind oraz technologii chłodzenia i klimatyzacji, realizujemy również projekty międzynarodowe. We wszystkich tych obszarach ściśle współpracujemy z naszymi klientami z 11 krajów w Europie i na Bliskim Wschodzie.

Zapraszamy do kontaktu z najbliższym biurem

Zachęcamy do skorzystania z funkcji wyszukiwania lokalizacji, aby znaleźć najbliższy oddział i skontaktować się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub formularza kontaktowego.

Firma Dussmann jest największą jednostką usługową Grupy Dussmann

Grupa Dussmann, zatrudniająca prawie 66 tys. pracowników w 21 krajach, oferuje pełen zakres usług związanych z nieruchomościami i obsługą pracowników. Jest to nadrzędna organizacja dla poszczególnych działów: Dussmann, Care & Kids oraz Dussmann das KulturKaufhaus.