Technik instalacji w trakcie pracy

Utrzymanie techniczne

Gwarantujemy niezawodność systemów i urządzeń technicznych

Chcąc zagwarantować najwyższą dostępność technologii stosowanych w nieruchomościach, kluczowe jest uwzględnienie indywidualnych wymagań mających na celu zabezpieczenie podstawowych operacji w Państwa firmie. Nasz zespół ds. techniki budynkowej stanowi centrum kompetencji i punkt kontaktowy we wszystkich zagadnieniach związanych z organizacją przestrzeni.

 

Opieramy się przy tym na normie PN-EN 15221, wspierając klientów kompleksowo w zakresie technicznego zarządzania budynkiem. Dodatkowo służymy wszechstronną obsługą i doradztwem uwzględniającym wszystkie obszary technologii budynku. Naszym priorytetem jest precyzyjne dostosowanie świadczonych przez nas usług do wymagań stawianych nieruchomościom oraz systemom technicznym i obiektom w celu uzyskania efektu synergii i optymalizacji kosztów.

Dodatkowe wartości wynikające z naszych usług

  • Dostępność 24/7
  • Wyznaczone zadania operatora realizowane są z zachowaniem wymogów prawnych
  • Wysoka efektywność pod względem kosztów
  • Spersonalizowana koncepcja
  • Kompetentni i wykwalifikowani pracownicy oraz ustawiczne kształcenie i szkolenie

Zwiększona wydajność, obniżone koszty - dzięki zespołowi ds. techniki budynkowej

Odpowiednie usługi w zakresie techniki budynkowej charakteryzują się szeregiem czynników, w tym faktem, że obsługiwane obiekty działają bez zakłóceń. Decydującym czynnikiem są jednak nasi specjaliści. Dysponują oni wieloletnim doświadczeniem w branżach technicznych, a także niezbędnym wykształceniem, oraz nieustannie się szkolą i dokształcają.

Niezależnie od posiadanych kwalifikacji specjalistycznych, dokładamy wszelkich starań, aby nasi eksperci byli zaznajomieni z indywidualnymi wymaganiami oraz urządzeniami i systemami technicznymi. Doskonała znajomość obsługiwanych obiektów i budynków jest warunkiem świadczenia przez nas usług, których Państwo aktualnie potrzebują.

Wraz z najwyższą jakością usług oferujemy zaawansowaną, cyfrową dokumentację, w tym dostęp online do dokumentacji naszych usług oraz planowanie. Przestrzeganie przepisów prawa w zakresie dokumentacji stanowi gwarancję przestrzegania norm ustawowych. Najlepiej jest zapobiegać zakłóceniom i awariom, unikając w ten sposób zwiększonych kosztów nieplanowanych, kosztownych napraw, przy jednoczesnym zapewnieniu większej niezawodności systemu i obiektu.

Nasze pozostałe innowacyjne usługi - informacje szczegółowe

Audyt energetyczny obejmujący Państwa urządzenia

  • Na życzenie przeprowadzamy skuteczny proces optymalizacji wyposażenia budynku
  • Kontrola ma na celu określenie obszarów, które wykazują potencjał optymalizacyjny
  • Następnie przekazywany jest raport wraz z propozycją krótko- i długoterminowych rozwiązań
  • Wyłączenie ryzyka dzięki koncepcji projektu: Analiza z wyprzedzeniem wskazuje potencjalne oszczędności wraz z ich gwarancją, dzięki czemu środki te są neutralne pod względem kosztów, niezależnie od sytuacji

Zapraszamy do kontaktu z najbliższym biurem

Zachęcamy do skorzystania z funkcji wyszukiwania lokalizacji, aby znaleźć najbliższy oddział i skontaktować się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub formularza kontaktowego.

ODPOWIEDNIE OPROGRAMOWANIE, DOSTOSOWANE DO INDYWIDUALNYCH POTRZEBService Express

Dokumentowanie standardów jakości w przejrzysty sposób jest możliwe dzięki oprogramowaniu Service Express. Korzystamy z tych rozwiązań, zapewniając szybką, prostą i mobilną weryfikację oraz dokumentację uzgodnionych w umowie usług w zakresie techniki budynkowej. Opracowane wyniki spełniają wymagania audytowe i mogą być przeglądane w dowolnym momencie, dzięki czemu można zawsze monitorować ogólny obraz sytuacji.

Dussmann Facility Management

Kompleksowe usługi dla budynku - spersonalizowane i dostosowane do zróżnicowanych potrzeb

Dzięki firmie Dussmann zyskują Państwo profesjonalne wsparcie - w zakresie utrzymania technicznego budynków i nie tylko. Oferujemy szeroką gamę zróżnicowanych usług związanych z Facility Management, które wspólnie z naszymi klientami opracowujemy w formie indywidualnych rozwiązań - od sprzątania budynków, przez usługi gastronomiczne, po serwis urządzeń chłodniczych i niskoprądowych.