Dziecko z plastrami ogórka na twarzy

Food Services dla przedszkoli 

Pyszne jedzenie dla najmłodszych

Oferta gastronomiczna ośrodków opieki dziennej ma kluczowe znaczenie dla zdrowia najmłodszych. Dlatego tak ważne jest, aby wiedzieć, że korzystają Państwo z najlepszych usług. Dział usług gastronomicznych firmy Dussmann jest partnerem, zapewniającym zbilansowane i zdrowe żywienie dzieci. Codziennie dostarczamy ośrodkom opieki dziennej zróżnicowaną, pełnowartościową gamę produktów spożywczych.

Wartość dodana dzięki naszym usługom

  • Szeroki wybór codziennych usług gastronomicznych
  • Żywność pozyskiwana z lokalnych źródeł
  • Najwyższa jakość, bogactwo składników odżywczych
  • Produkty ekologiczne dostępne na życzenie

Posiadamy 30-letnie doświadczenie w sektorze usług gastronomicznych i restauracyjnych

Oferujemy kompleksową opiekę gastronomiczną dla przedszkoli: najwyższej jakości i smaczne posiłki. Opracowaliśmy ją specjalnie z myślą o potrzebach dzieci w wieku od dwóch do sześciu lat, zapewniając różnorodność i smakowitość. Również dzieci, opiekunowie, jak i rodzice mają wpływ na to, co serwujemy.

Szeroki wybór produktów spożywczych wspomaga dzieci w rozwijaniu zdrowych nawyków żywieniowych i nauce czerpania przyjemności z posiłków jako doświadczenia społecznego. Oferowane przez nas posiłki dostarczają wielu witamin, minerałów, węglowodanów i białka, przy stosunkowo niskiej zawartości tłuszczu. Wyjątkowo oszczędnie używamy cukru. Używamy wyłącznie oleju rzepakowego i oliwy z oliwek, bez uwodornionych tłuszczów i konserwantów. Cała nasza żywność nie zawiera wzmacniaczy smaku.

Każdego dnia w menu znajdują się owoce i warzywa, czasem gotowane, a czasem surowe. Mięso serwowane jest jeden lub dwa razy w tygodniu, a ryby co najmniej raz w tygodniu. Produkty mleczne podawane są dwa do trzech razy w tygodniu.  

Zapraszamy do kontaktu z najbliższym biurem

Zachęcamy do skorzystania z funkcji wyszukiwania lokalizacji, aby znaleźć najbliższy oddział i skontaktować się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub formularza kontaktowego.

Najwyższa jakość i higiena gwarantują bezpieczeństwo

Oferujemy poczucie bezpieczeństwa i przejrzystą dokumentację w zakresie higieny żywności i higieny osobistej. Dysponujemy certyfikatem EN ISO 9001 w zakresie szkoleń dotyczących higieny, a także sprawdzoną i niezawodną koncepcją HACCP:

  • Analiza potencjalnych zagrożeń dla żywności w procesie produkcji
  • Identyfikacja punktów, w których mogą pojawić się zagrożenia w procesie produkcji
  • Specyfikacja krytycznych punktów kontroli dla bezpieczeństwa żywności
  • Skuteczne procedury testowania i monitorowania krytycznych punktów kontroli
  • Audyty wewnętrzne zapewniające najwyższą jakość

Dussmann Food Services

Znacznie więcej niż wyżywienie dla przedszkoli

Firma Dussmann wyróżnia się wszechstronnością usług gastronomicznych dla placówek opieki nad dziećmi. Zaspokajamy również potrzeby wielu innych placówek - od barów kawowych po kompleksową gastronomię, od szkół po domy spokojnej starości. Współpracując z naszymi klientami, przekształcamy usługi w indywidualnie dopasowane rozwiązania.