Pracownik przy komputerze

Generalne wykonawstwo i zarządzanie projektami

Połączone siły Dussmann i NET Service S.A. gwarantują jakość i doświadczenie

NET Service S.A. specjalizuje się w projektowaniu, montażu, serwisie i konserwacji instalacji teletechnicznych, elektrycznych, automatyki budynkowej (BAS) i systemów zarządzania budynkiem (BMS) oraz drzwi automatycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej oferujemy naszym klientom wsparcie w procesie całej inwestycji, od projektu koncepcyjnego po serwis pogwarancyjny. Dzięki własnym grupom serwisowym na terenie całego kraju jesteśmy w stanie zapewnić ten sam poziom usług dla najbardziej wymagających klientów.

Nasze serwisy

  • Generalne wykonawstwo
  • Instalacje elektryczne i teletechniczne
  • Instalacje sanitarne
  • Projektowanie
  • Ordynacyjny
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • Serwis techniczny

Instalacje oparte na doświadczeniu inżynierskim NetService 

Zatrudniamy wykwalifikowany zespół inżynierów, którzy pomogą Ci szczegółowo rozważyć wszystkie aspekty inwestowania w te produkty od pierwszego dnia. Nasi specjaliści posiadają pierwszorzędne szkolenia w zakresie udzielania tego typu porad oraz w wielu innych dziedzinach związanych ze wszystkimi aspektami techniki budowlanej, instalacyjnej oraz bieżącej konserwacji i optymalizacji, a regularne kształcenie ustawiczne pozwala im być na bieżąco.
Niezależnie od tego, czego możesz chcieć i potrzebować w ramach naszych usług, możemy pomóc, od koncepcji projektów pod klucz dla aplikacji komercyjnych po zoptymalizowane zarządzanie zakłóceniami lub przestojami. Wiemy, które rozwiązania będą dla Ciebie idealne.

Zapraszamy do kontaktu z najbliższym biurem

Zachęcamy do skorzystania z funkcji wyszukiwania lokalizacji, aby znaleźć najbliższy oddział i skontaktować się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub formularza kontaktowego.

Dussmann Facility Management

Kompleksowe usługi dla budynku - spersonalizowane i dostosowane do zróżnicowanych potrzeb

Dzięki firmie Dussmann zyskują Państwo profesjonalne wsparcie - w zakresie utrzymania technicznego budynków i nie tylko. Oferujemy szeroką gamę zróżnicowanych usług związanych z Facility Management, które wspólnie z naszymi klientami opracowujemy w formie indywidualnych rozwiązań - od sprzątania budynków, przez usługi gastronomiczne, po serwis urządzeń chłodniczych i niskoprądowych.