Rozmowa dwóch osób

Facility Management 

Indywidualne i dostosowane do potrzeb klienta usługi w pełnym zakresie

Oferujemy najszerszą gamę usług na polskim rynku facility management. Dodatkowo, zapewniamy wsparcie dzięki specjalistycznej wiedzy branżowej oraz dostosowaniu się do indywidualnych potrzeb w zakresie nieruchomości i/lub klientów. Wszystkie świadczone przez nas zoptymalizowane usługi facility management są ukierunkowane na wspieranie najważniejszych obszarów działalności klientów.

 

Nasi eksperci wdrażają niezawodne procesy i bezpieczne metody. Współpracując z Państwem dbamy o uwzględnienie wszelkich indywidualnych wymagań. Dążymy do obniżenia ponoszonych kosztów, równocześnie podnosząc efektywność prowadzonych działań. Wykorzystujemy do tego m.in. nieustanną optymalizację łańcucha wartości, nieprzerwane monitorowanie jakości, system zarządzania jakością oparty na procesach oraz kompleksową dokumentację. Proekologiczne podejście i działania stanowią centralny element wszystkiego, co robimy.

Zestawienie poszczególnych segmentów naszych usług

Zapraszamy do kontaktu z najbliższym biurem

Zachęcamy do skorzystania z funkcji wyszukiwania lokalizacji, aby znaleźć najbliższy oddział i skontaktować się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub formularza kontaktowego.

Zrównoważone rozwiązania z zakresu Facility Management

Technologia czyszczenia obejmuje zużycie wody, energii elektrycznej i środków chemicznych. Zobowiązujemy się do zrównoważonej gospodarki w naszych działaniach i oszczędności zasobów. Z tego względu oferujemy szereg przyjaznych dla środowiska rozwiązań - od stosowania ekologicznych worków na śmieci i naturalnych systemów sprzątania, aż po zapewnienie szkoleń z zakresu zrównoważonego rozwoju skierowanych do personelu operacyjnego.

Zapraszamy do bliższego poznania działu Dussmann Facility Management

Zajrzyj za kulisy Dussmann Facility Management . Przedstawione przez nas historie pozwolą Ci zapoznać się z naszymi projektami oraz codzienną pracą naszych pracowników.

Zapytanie ofertowe

Chętnie służymy radą. W zależności od potrzeb, możemy zaoferować kompetentną obsługę indywidualną lub spersonalizowany pakiet usług - wszystko pochodzące z jednego źródła. Z przyjemnością przygotujemy indywidualną ofertę.