Trzy flagi z logo Dussmann

O Dussmann

Jeszcze więcej dzięki pasji

“We care for more” to obietnica, którą nasz zespół składa każdego dnia w trakcie pracy dla Państwa. To jedno zdanie wyraża pasję i dążenie do bycia kimś więcej niż tylko zwykłym dostawcą usług budowlanych. We wszystkich naszych działaniach na pierwszym miejscu stawiamy ludzi. To dla nich staramy się projektować przestrzenie do życia i pracy, które czynią codzienne funkcjonowanie bogatszym i łatwiejszym. Jest to prawdziwe w odniesieniu do całego segmentu zarządzania obiektami i poza nim, poprzez specjalistyczne usługi gastronomiczne oraz systemy i wyposażenie techniczne - krótko mówiąc, wszystkie przestrzenie mieszkalne i robocze w budynkach i wokół nich.

Jak nam się to udaje? Będąc częścią potężnej międzynarodowej spółki usługowej – Grupy Dussmann. W rzeczywistości jesteśmy jej największą częścią: firma Dussmann odpowiada za prawie 80% sprzedaży grupy. Poniżej prezentujemy garść faktów i liczb:

blisko 98 %
ponad 20
 czołowa 10

Dbamy o to, by ludzie byli szczęśliwi i mogli odnosić sukcesy

Niezależnie od tego, czy obsługujemy obiekty biznesowe, budynki biurowe, ogromne kompleksy przemysłowe, czy też instytucje takie jak szkoły i szpitale, jedno pozostaje niezmienne: jeśli przebywający w nich ludzie są szczęśliwi, firma również będzie dobrze prosperować. Oczywiście wymagania są różne i często dość złożone. Nasz zespół specjalistów dokłada wszelkich starań, aby współpracować z klientami, jako wieloletni, pełen pasji partner, koncentrujący się na rozwiązaniach. Wszystkie te czynniki przemawiają za tym, że jesteśmy idealnym partnerem również dla Państwa.

I jeszcze kilka:

  • Rozbudowaliśmy potężną sieć oddziałów. Firmę Dussmann można znaleźć w całej Polsce - zawsze jesteśmy blisko.
  • Z dnia na dzień doskonalimy się. Nieustannie testujemy i ulepszamy wszystkie realizowane projekty i usługi.
  • Doskonale wiemy, co robimy. Bez tego nie rozwinęlibyśmy się z małej regionalnej firmy w międzynarodowe przedsiębiorstwo usługowe o prawie 30-letniej historii.
  • Podejmujemy odpowiedzialne działania. Wszystkie nasze działania opierają się na przejrzystych zasadach etycznych i odpowiedzialności społecznej - wobec pracowników, klientów i ogółu społeczeństwa.

 

Zakres usług oferowanych pod marką Dussmann jest wyjątkowo zróżnicowany. A jednocześnie wszyscy nasi pracownicy są specjalistami w swoich dziedzinach. Wiąże się to z wieloma korzyściami, także dla nas samych. Niestandardowe rozwiązania w naszej codziennej pracy zapewniają dodatkową elastyczność i motywację oraz sprawiają, że kultura korporacyjna, w której pracujemy, jest wyjątkowa.

Jednak to Państwo, nasi klienci, odnoszą największe korzyści, ponieważ otrzymują wyjątkowo szeroki wachlarz usług, a wszystko to bezpośrednio z jednego miejsca. Dzięki firmie Dussmann otrzymują Państwo bogaty wachlarz usług w następujących obszarach: