Ochroniarz ze słuchawkami przed monitorem

Ochrona

Zapewniamy bezpieczeństwo i ochronę  

Podstawę koncepcji bezpieczeństwa oferowanej przez firmę Dussmann stanowią wymagania klientów. Do najważniejszych czynników wpływających na perfekcyjną realizację tej koncepcji należą jakość, pracownicy ochrony, dokumentacja, organizacja i technologia. Jest to istotne dla zapewnienia bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Uwzględniamy te elementy, ponieważ tylko ścisła współpraca pozwala nam opracować i zidentyfikować kryteria umożliwiające uzyskanie najwyższej możliwej jakości indywidualnych usług ochroniarskich oraz znaleźć sposoby weryfikacji, czy są one przestrzegane.

Wartość dodana dzięki naszym usługom

  • Wykwalifikowany personel 
  • Kompleksowa dokumentacja 
  • Dostosowanie do indywidualnych potrzeb 
  •  Zoptymalizowane procesy o najwyższej efektywności kosztowej

Wskazówki, jak zagwarantować odpowiednie bezpieczeństwo. Optymalne dopasowanie

Korzystanie z nowoczesnych technologii bezpieczeństwa wymaga profesjonalnie wyszkolonego personelu, na którym można polegać. Właśnie dlatego starannie dobieramy naszych specjalistów ds. bezpieczeństwa i zapewniamy im regularne kształcenie ustawiczne oraz szkolenia.

Co więcej, sporządzana przez nas dokumentacja usług ochrony jest całkowicie przejrzysta i nie zawiera żadnych luk. Jest to niezwykle ważny czynnik, jeśli chodzi o kwestie odpowiedzialności, aczkolwiek to nie wszystko. Ma również kluczowe znaczenie pod względem organizacyjnym.

Co równie ważne, można liczyć na skoncentrowane na kliencie zarządzanie jakością, które obejmuje audyty, dzienniki kontroli i najnowocześniejsze systemy komputerowe. Nasz specjalistyczny dział systemów bezpieczeństwa gwarantuje, że technologia zabezpieczeń działa niezawodnie i jest zawsze aktualna.

Pracownik ochrony kontrolujący pojazd

Ochrona zakładu i terenu

Bezpieczeństwo zakładów i obiektów to dla nas znacznie więcej niż tylko powierzanie zadań dobrze wyszkolonym i doświadczonym pracownikom. Wspomagamy ich również za pomocą zaawansowanej technologii.

Zapraszamy do kontaktu z najbliższym biurem

Zachęcamy do skorzystania z funkcji wyszukiwania lokalizacji, aby znaleźć najbliższy oddział i skontaktować się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub formularza kontaktowego.

Dussmann Facility Management

Szeroki zakres usług związanych z bezpieczeństwem i ochroną

Dzięki firmie Dussmann są Państwo zawsze spokojni o swoje bezpieczeństwo. Nie ogranicza się to jedynie do ochrony. Oferujemy różnorodne usługi w zakresie Facility Management, które wspólnie z naszymi klientami tworzymy w ramach spersonalizowanych rozwiązań - od sprzątania budynków, przez usługi gastronomiczne, po serwis urządzeń chłodniczych i niskoprądowych.