Kariera w Dussmann

Kariera w Dussmann - Znajdź pracę, która Ci pasuje!

Dołącz do zespołu Dussmann!

Utrzymanie techniczne czy sprzątanie - oferujemy nasze usługi w wielu segmentach działalności. Są one tak różnorodne, jak możliwości kariery, które czekają na Państwa na każdym kroku w naszej firmie. Właśnie dlatego nieustannie poszukujemy wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników. Są oni podstawą sukcesu naszego przedsiębiorstwa.

Firma Dussmann oferuje szerokie możliwości wejścia na rynek pracy zarówno doświadczonym specjalistom, jak i pracownikom, którzy nie ukończyli szkolenia. Chętnie powitamy również osoby powracające do pracy lub te, które chciałyby nauczyć się nowych zadań.

KORZYŚCIMamy dużo do zaoferowania

Nasi pracownicy korzystają z szeregu przywilejów wynikających z zatrudnienia w firmie usługowej o rozbudowanej strukturze. Konkretne benefity można również znaleźć w poszczególnych ogłoszeniach o pracę.

UCZCIWE PŁATNOŚCI

Firma Dussmann oferuje terminowe i uczciwe wynagrodzenie, które jest podstawą zaufania dla wszystkich naszych pracowników. 

BEZPIECZEŃSTWO PRACY

Jesteśmy firmą stabilną i odporną na kryzysy, co wynika z wysokiego wskaźnika kapitału własnego i zróżnicowanej struktury korporacyjnej, obejmującej działalność w sektorach zarządzania obiektami, usług gastronomicznych i rozwiązań technicznych.
 

DOSKONALENIE ZAWODOWE

Nasze firmowe centra szkoleniowe i dokształcające Dussmann Campus zapewniają szeroki wachlarz możliwości rozwoju osobistego.


 

RÓWNOŚĆ SZANS I ZRÓŻNICOWANIE

Promujemy równe szanse, zapobiegamy wszelkim formom dyskryminacji i pielęgnujemy kulturę różnorodności.

 

LOKALIZACJE                                                

Gdziekolwiek Państwo mieszkają, praca w Dussmann jest zawsze blisko. Nawet po przeprowadzce można nadal pozostawać częścią zespołu dzięki możliwości pracy mobilnej.

INWESTOWANIE W PRACOWNIKÓWSzkolenia i edukacja

Przywiązujemy ogromną wagę do szkolenia personelu, ponieważ w ten sposób zapewniamy utrzymanie standardów usług na niezmiennie wysokim poziomie. Obejmuje to nieustanne kształcenie w zakresie produktów, technik i aspektów biznesowych.

Szkolenia i warsztaty odbywają się zarówno w siedzibie głównej firmy Dussmann, jak i w trybie online, co ułatwia kontynuację szkolenia, gdy podróż lub kontakt są ograniczone. Program szkoleń obejmuje szeroki zakres specjalistycznych tematów. Umożliwia pracownikom zdobycie dodatkowych kwalifikacji, na przykład specjalisty ds. sprzątania i higieny, certyfikowanego specjalisty ds. bezpieczeństwa, a także kwalifikacji mistrzowskich. Poza regularnymi szkoleniami i instruktażami, pracownicy mają dostęp do internetowych narzędzi szkoleniowych w celu doskonalenia swoich umiejętności.

Firma Dussmann jest największą jednostką usługową Grupy Dussmann

Grupa Dussmann, zatrudniająca prawie 66 tys. pracowników w 21 krajach, oferuje pełen zakres usług związanych z nieruchomościami i obsługą pracowników. Jest to nadrzędna organizacja dla poszczególnych działów: Dussmann, Care & Kids oraz Dussmann das KulturKaufhaus.