Opiekun podaje starszej kobiecie jedzenie

Food Services dla seniorów

Zdrowe, zbilansowane odżywianie dla seniorów

Odżywianie jest niezwykle ważne w każdym wieku. Jednak szczególnie seniorzy, którzy zdecydowali się zamieszkać w ośrodku dla osób starszych, powinni naprawdę delektować się codziennymi posiłkami. W końcu zdrowe i zbilansowane odżywianie osób starszych przynosi nie tylko ogólne pozytywne nastawienie do życia, ale także poprawę zdrowia i samopoczucia. Korzystając z naszych usług gastronomicznych skierowanych do seniorów, zyskują Państwo pewność, że zadbamy o wszystkie te kwestie w Waszym imieniu.

Wartość dodana dzięki naszym usługom

  • Szeroki zakres codziennych usług gastronomicznych
  • Wszelkie rodzaje diet dostępne na życzenie
  • Żywność pozyskiwana z lokalnych źródeł
  • Najwyższa jakość, bogactwo składników odżywczych
  • Najwyższe standardy zrównoważonego rozwoju

Catering dla seniorów oferowany przez firmę Dussmann

Nasza kompleksowa oferta żywieniowa koncentruje się na promowaniu, utrzymaniu i poprawie zdrowia osób starszych. Jest to połączenie optymalnego odżywiania ze smacznym jedzeniem i dietą dostosowaną do wieku, co pozwala przeciwdziałać tendencjom do niedożywienia lub zaburzeń równowagi żywieniowej.

Dostosowujemy naszą koncepcję do potrzeb danego obiektu. Na życzenie możemy również zapewnić produkty organiczne lub specjalne diety. Dzięki naszemu doświadczeniu zyskują Państwo poprawę stanu zdrowia pensjonariuszy, a ostatecznie pozytywny wizerunek swojego ośrodka.

Zapraszamy do kontaktu z najbliższym biurem

Zachęcamy do skorzystania z funkcji wyszukiwania lokalizacji, aby znaleźć najbliższy oddział i skontaktować się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub formularza kontaktowego.

Najwyższa jakość i higiena gwarantują bezpieczeństwo

Oferujemy poczucie bezpieczeństwa i przejrzystą dokumentację w zakresie higieny żywności i higieny osobistej. Dysponujemy certyfikatem EN ISO 9001 w zakresie szkoleń dotyczących higieny, a także sprawdzoną i niezawodną koncepcją HACCP:

  • Analiza potencjalnych zagrożeń dla żywności w procesie produkcji
  • Identyfikacja punktów, w których mogą pojawić się zagrożenia w procesie produkcji
  • Specyfikacja krytycznych punktów kontroli dla bezpieczeństwa żywności
  • Skuteczne procedury testowania i monitorowania krytycznych punktów kontroli
  • Audyty wewnętrzne zapewniające najwyższą jakość

Dussmann Food Services

Znacznie więcej niż catering dla osób starszych

Firma Dussmann jest ceniona za swoje wszechstronne usługi w zakresie wyżywienia seniorów. Ponadto obsługujemy szeroką gamę innych obiektów - od baru kawowego po kompleksową gastronomię, od ośrodków opieki dziennej po szpitale. Współpracując z naszymi klientami, przekształcamy usługi w indywidualne rozwiązania.