Ochroniarz kontrolujący auto przy szlabanie

Ochrona budynków

Ochrona nieruchomości taka, jaka powinna być - szybka, precyzyjna, oparta na danych

Dbamy o optymalną ochronę budynków. Właśnie dlatego polegamy na elektronicznym gromadzeniu danych, posiadającym szereg zalet.

Dla przykładu, pozwala na dokumentowanie świadczonych przez nas usług i gromadzenie danych dotyczących bezpieczeństwa, takich jak częstotliwość alarmów przychodzących. Ponadto, podejście to umożliwia nam zarządzanie elektronicznymi systemami zamknięć i przeprowadzanie kontroli bezpieczeństwa. System jest również wykorzystywany do zabezpieczania poszczególnych stacji roboczych.

Wreszcie, co nie najmniej ważne, służy do celów komunikacji i bezpieczeństwa: Jeżeli patrolujący pracownik nie odpowie na wiadomość, wówczas możemy natychmiast podjąć działania tam, gdzie są one niezbędne.

Wartość dodana dzięki naszym usługom

  • Maksymalna ochrona nieruchomości
  • Elektroniczny system gromadzenia danych
  • Zarządzanie elektronicznymi systemami zamknięć
  • Odpowiednio wykwalifikowany, doświadczony zespół
  • Pracownicy ochrony wyposażeni w zaawansowane rozwiązania technologiczne

Zapraszamy do kontaktu z najbliższym biurem

Zachęcamy do skorzystania z funkcji wyszukiwania lokalizacji, aby znaleźć najbliższy oddział i skontaktować się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub formularza kontaktowego.

Usługi ochrony świadczone przez firmę Dussmann  

Bezpieczeństwo wykracza poza ochronę zakładu i terenu 

Dzięki firmie Dussmann można zawsze cieszyć się spokojem, ze świadomością, że jest się bezpiecznym. Dotyczy to nie tylko ochrony zakładu i terenu. Oferujemy różnorodne usługi w zakresie bezpieczeństwa, które opracowujemy wspólnie z naszymi klientami w celu stworzenia spersonalizowanych rozwiązań - od przeszkolonych pracowników po zarządzanie elektronicznymi systemami kluczy.