Mężczyzna obok automatu z posiłkami

Automaty ze zdrowymi posiłkami od Dussmann

Ciepłe posiłki z automatów

Nie dysponują Państwo miejscem na kuchnię ani stołówkę, czy może potrzebują Państwo przejściowego rozwiązania?

Nasze automaty sprzedające są idealnym uzupełnieniem zakładowych punktów gastronomicznych poza regularnymi godzinami otwarcia, zapewniając całodobową obsługę małych firm, odległych części przedsiębiorstwa, a także szpitali i placówek dla seniorów w strefie dla gości i odwiedzających.

Wykorzystując automaty sprzedające jedzenie, zapewniamy naszym klientom możliwość serwowania świeżych i gorących posiłków bez konieczności posiadania kuchni czy stołówki.

Urządzenia te charakteryzują się bezawaryjną pracą, łatwością obsługi i nowoczesnym wzornictwem.

Asortyment produktów opiera się na indywidualnych zapotrzebowaniach klienta, lokalu i konkretnej lokalizacji. Na przykład może to być zestaw chłodzonych produktów spożywczych, takich jak kanapki, sałatki, wrapy i jogurty. Analogicznie, oferta może obejmować pakowane przekąski i batoniki.

Twojrze korzyści

  • Zapewniasz swoim pracownikom świeżo przygotowane jedzenie siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, niezależnie od tego, czy na miejscu dostępna jest kuchnia.
  • Płatność bezgotówkowa jest higieniczna i pozwala zaoszczędzić na administracji.

Zapraszamy do kontaktu

Z Dussmann podejmujesz właściwą decyzję dotyczącą zróżnicowanej oferty cateringowej. Cieszymy się, że możemy być tutaj dla Ciebie!