Pracownik w stroju ochronnym w trakcie dezynfekcji pomieszczenia

Bezpieczne miejsce pracy z Dussmann

Rozszerzone środki zachowania higieny

Pandemia koronawirusa postawiła nowe wyzwania zarówno przed firmami, jak i placówkami służby zdrowia. Rozszerzone środki sanitarne stały się obecnie niezbędne w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, podobnie jak zapobiegawcza dezynfekcja powierzchni kontaktowych. Oba te elementy mają kluczowe znaczenie dla ograniczenia rozprzestrzeniania się mikroorganizmów.

Firma Dussmann służy fachową wiedzą i wykwalifikowanym personelem, oferując szereg dodatkowych procedur dezynfekcji stosowanych w placówkach medycznych i innych obszarach, takich jak biura.

Elektrostatyczna dezynfekcja natryskowa

W przypadku dezynfekcji elektrostatycznej powierzchnie są szybko i równomiernie pokrywane roztworem środka dezynfekującego. Aplikator elektrostatyczny rozpyla roztwór dezynfekujący naładowany elektrycznie. Naładowane molekuły odpychają się nawzajem, dzięki czemu utrzymują równą odległość od siebie, nawet jeśli są przyciągane przez powierzchnię, która ma zostać poddana dezynfekcji. Oznacza to, że na całej powierzchni tworzy się równomierna warstwa.  Metoda ta ułatwia dezynfekcję trudno dostępnych powierzchni i przedmiotów ze żłobieniami i zagięciami, takich jak klawiatury komputerowe, telefony biurowe i kasy fiskalne.

  • Szybka i skuteczna dezynfekcja manualna
  • Wszystkie powierzchnie i komponenty są dezynfekowane równomiernie i całkowicie

Woda poddana ozonowaniu

Ozonowana woda wykazuje działanie odkażające i może być stosowana w dowolnym miejscu, w tym poza obszarami medycznymi, np. podczas sprzątania biur. Tlen z powietrza jest przekształcany w ozon, który z kolei służy do uzdatniania wody z kranu. Po połączeniu powstaje produkt redukujący mikroorganizmy, zanieczyszczenia i skażenia. Może być stosowany, jako środek czyszczący i stosowany do czyszczenia za pomocą mopów, ściereczek i butelek z rozpylaczem. Ponadto idealnie sprawdza się w czyszczeniu ręcznym.

  • Dezynfekuje i czyści przy niewielkim zużyciu materiału 
  • Nieszkodliwy dla ludzi
  • Przyjazny dla środowiska, nie pozostawia osadów

Nasze usługi są kompleksowe - od szczegółowego doradztwa w zakresie zakupu sprzętu po dezynfekcję i czyszczenie przeprowadzane przez nasz wysoce wyszkolony i wykwalifikowany personel. Profesjonalna dokumentacja i monitorowanie również wchodzą w zakres oferty.

Zapraszamy do kontaktu.

Z przyjemnością przedstawimy szczegółowe informacje na temat sposobów dezynfekcji.

 

Zarządzanie obiektami przez firmę Dussmann

Higieniczne metody czyszczenia zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa 

Firma Dussmann wyróżnia się szerokim zakresem usług porządkowych. Opracowaliśmy własną koncepcję obejmującą w szczególności obszar czyszczenia higienicznego: Higiena 360°. Jesteśmy otwarci na Państwa oczekiwania, wspólnie przygotowując indywidualne rozwiązania.