Pracownicy w trakcie sterylizacji

Utrzymanie czystości w placówkach medycznych

Higiena i czystość z zachowaniem najwyższych standardów jakości

Nasze usługi utrzymania higieny opierają się na kompleksowym modelu zapewniającym optymalne warunki higieniczne, zwłaszcza w placówkach opieki medycznej: Higiena 360°.

Wspólnie opracujemy indywidualne plany czyszczenia i dezynfekcji, uwzględniające wszystkie czynniki związane z optymalną higieną. Dla Państwa bezpieczeństwa, zapewniamy bezpieczne przechowywanie wszystkich środków czyszczących w specjalnych wózkach Protect. Dzięki automatycznemu, sterowanemu programowo systemowi dozowania jesteśmy również w stanie zagwarantować, że wszystkie niezbędne preparaty są prawidłowo stosowane.

Wśród naszych dalszych usług w zakresie higienicznego utrzymania czystości znajduje się przygotowywanie pościeli i łóżek. Doświadczenie i wiedza specjalistyczna pozwalają nam zaoferować najwyższy standard jakości.

 

Nasze usługi

  • Sprzątanie w placówkach medycznych

  • Sporządzanie planów czyszczenia i dezynfekcji

  • Utrzymywanie higieny i czyszczenie

  • Dezynfekcja

  • Likwidacja specjalnych kategorii odpadów

Zrównoważone utrzymanie czystości w budynkach

Koncentrując się na utrzymaniu czystości w budynkach, bazujemy na biodegradowalnych i wysoce skoncentrowanych produktach oraz na niewielkim dystansie dzielącym nas od partnerów hurtowych.

Zapraszamy do kontaktu z najbliższym biurem

Zachęcamy do skorzystania z funkcji wyszukiwania lokalizacji, aby znaleźć najbliższy oddział i skontaktować się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub formularza kontaktowego.

Usługi utrzymania czystości świadczone przez firmę Dussmann

Czystość obiektów na każdym poziomie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz

Firma Dussmann wyróżnia się szerokim zakresem usług porządkowych. Jeśli poszukują Państwo dodatkowych usług poza higienicznym utrzymaniem czystości, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.