Człowiek sprząta w fabryce

Utrzymanie czystości w obiektach przemysłowych

Zapewnienie higieny i czystości w obiektach

Chcielibyśmy podzielić się naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z dziedziny utrzymania czystości w obiektach przemysłowych i produkcyjnych. Gwarantujemy, że dzięki naszemu wykwalifikowanemu personelowi, rygorystycznym zasadom higieny i bezpieczeństwa pracy oraz międzynarodowym standardom jakości, sprostamy stawianym wymaganiom.

Za wspólny cel stawiamy sobie utrzymanie funkcjonalności posiadanych maszyn i urządzeń oraz wydłużenie ich żywotności dzięki fachowemu czyszczeniu przemysłowemu.

 

Jesteśmy otwarci na współpracę w celu opracowania jednoznacznych wytycznych proceduralnych i standardowych procedur operacyjnych, które zagwarantują, że zawsze spełnimy wszystkie wymagania jakościowe. Nasze usługi są dokumentowane w sposób przejrzysty i kompleksowy. Chcąc stworzyć efekt synergii, dostosowujemy do siebie przepływy pracy w zakresie utrzymania czystości w obiektach przemysłowych, wykorzystując zarówno tradycyjne, jak i nowo opracowane metody oraz najwyższej jakości środki czyszczące. Pozwala to na uzyskanie maksymalnego poziomu efektywności kosztowej.

 

Oferowane przez nas usługi w segmencie utrzymania czystości w obiektach przemysłowych

  • Utrzymanie czystości w obiektach i przy urządzeniach przemysłowych
  • Oczyszczanie paneli słonecznych
  • Usługi czyszczenia ręcznego

  • Czyszczenie pianą

  • Czyszczenie chemiczne

  • Czyszczenie wysokociśnieniowe

  • Dezynfekcja

Zrównoważone utrzymanie czystości w budynkach

W naszych działaniach związanych z utrzymaniem czystości w budynkach opieramy się na biodegradowalnych i wysoce skoncentrowanych produktach oraz na niewielkiej odległości od naszych partnerów hurtowych.

Zapraszamy do kontaktu z najbliższym biurem

Zachęcamy do skorzystania z funkcji wyszukiwania lokalizacji, aby znaleźć najbliższy oddział i skontaktować się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub formularza kontaktowego.

Usługi utrzymania czystości świadczone przez firmę Dussmann

Czystość obiektów na każdym poziomie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz

Firma Dussmann wyróżnia się szerokim zakresem usług porządkowych. Jeśli poszukują Państwo dodatkowych usług poza utrzymaniem czystości w obiektach przemysłowych, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.