Pracownik czyszczący okna na fasadzie budynku

Zewnętrzne czyszczenie budynków

Zewnętrzne czyszczenie budynków oraz instalacji i urządzeń technicznych - dla zachowania perfekcyjnej czystości nieruchomości

Infrastruktura zewnętrzna decyduje o pierwszym wrażeniu, jakie wywierają Państwo na klientach, pracownikach i podmiotach konkurencyjnych. Odpowiednio utrzymane nieruchomości i tereny są wizytówką przedsiębiorstwa i odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu jego renomy.

 

Jednakże utrzymanie ich w takim stanie może stanowić nie lada wyzwanie. W ramach naszych usług oferujemy pomoc w pielęgnacji i czyszczeniu terenów zewnętrznych, uwzględniając całościowe spojrzenie na daną nieruchomość lub cały kompleks. Nasze zindywidualizowane rozwiązania koncentrują się na wyjątkowości danej nieruchomości i podkreślają jej naturalną elegancję. Jesteśmy również gotowi opracować koncepcję skrojoną na miarę określonych potrzeb.

Oferowane usługi w segmencie utrzymania czystości elementów zewnętrznych

Czyszczenie zewnętrzne i pielęgnacja budynków

  • Czyszczenie i konserwacja
  • Biologiczne usuwanie glonów, mchu, pleśni i grzybów
  • Czyszczenie elewacji
  • Impregnacja wodoodporna
  • Usuwanie graffiti

Utrzymanie czystości powierzchni zewnętrznych

  • Czyszczenie znaków, systemów i urządzeń technicznych oraz flag
  • Sprzątanie parkingów, terenów zewnętrznych i garaży
  • Usuwanie odpadów

Zrównoważone usługi utrzymania czystości

Koncentrujemy się na biodegradowalnych i wysoce skoncentrowanych produktach oraz na niewielkiej odległości od naszych partnerów hurtowych.

Zapraszamy do kontaktu z najbliższym biurem

Zachęcamy do skorzystania z funkcji wyszukiwania lokalizacji, aby znaleźć najbliższy oddział i skontaktować się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub formularza kontaktowego.

Usługi utrzymania czystości świadczone przez firmę Dussmann

Czystość obiektów na każdym poziomie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz

Firma Dussmann wyróżnia się szerokim zakresem usług porządkowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jeśli poszukują Państwo dodatkowych usług poza utrzymaniem czystości na zewnątrz budynków.