Kobieta z Dussmann w sterylnym stroju

Utrzymanie czystości w pomieszczeniach typu Cleanroom

Specjalistyczna wiedza i rygorystyczne standardy jakości

Z uwagi na nasze rygorystyczne wymagania dotyczące personelu, surowe zasady higieny i bezpieczeństwa pracy, zgodność z międzynarodowymi normami jakości oraz zobowiązanie do prowadzenia kompleksowej dokumentacji, spełniamy najwyższe standardy jakości w zakresie utrzymania czystości w pomieszczeniach czystych. Ponadto, jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw innym wymaganiom, takim jak różne klasyfikacje pomieszczeń czystych i specyficzne wytyczne dla danej lokalizacji.

Współpracując z Państwem, wypracujemy koncepcję utrzymania czystości i jego określimy częstotliwość, szczegółowe procedury i niezbędne środki czyszczące.

Utrzymanie czystości w pomieszczeniach czystych zależy między innymi od odpowiedniego przygotowania personelu sprzątającego. Nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie zachowania w pomieszczeniach czystych i śluzach powietrznych, zasad dotyczących odzieży, procedur pracy, dokumentacji, GMP oraz BHP. Dysponujemy również wieloletnim doświadczeniem w sektorach półprzewodników, farmaceutycznym i spożywczym, a także w placówkach medycznych.

Nasze usługi

  • Utrzymanie czystości w pomieszczeniach typu Cleanroom
  • Zarządzanie odzieżą
  • Szkolenie personelu wewnętrznego i zewnętrznego

Zrównoważone utrzymanie czystości w budynkach

Świadcząc usługi porządkowe w budynkach, opieramy się na biodegradowalnych i wysoce skoncentrowanych produktach oraz na niewielkiej odległości od naszych partnerów hurtowych.

Zapraszamy do kontaktu z najbliższym biurem

Zachęcamy do skorzystania z funkcji wyszukiwania lokalizacji, aby znaleźć najbliższy oddział i skontaktować się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub formularza kontaktowego.

Usługi utrzymania czystości świadczone przez firmę Dussmann

Czystość obiektów na każdym poziomie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz

Firma Dussmann wyróżnia się szerokim zakresem usług porządkowych. Z przyjemnością przedstawimy Państwu naszą ofertę, jeśli poszukują Państwo dodatkowych usług poza utrzymaniem czystości w pomieszczeniach typu Cleanroom.